سخن مدیر

تصویر admin
ارسال شده توسط admin در س., 12/29/2020 - 12:36

ان حوائج الناس الیکم من نعم الله علیکم فلاتملوا النعم

نیازهای مردم به سوی شما از نعمت های خداوند می باشد پس نعمت های خدا را از خود دور نکنید .

امام حسین ( ع )

از جمله الطاف و محبتهای خداوند به بندگانش این است که زیبایی و حلاوت بندگی و عبادت را در درونش می‌نشاند. و بهترین حالت و جلوه عبادت، فکر کردن است .و بی شک پژوهش ، تفکر و اندیشیدن درباره خدمت صادقانه به بندگان خداوند و برداشتن قدمی و حتی کلامی در جهت یاری رساندن به ایشان است ، آن گونه که بر اساس معارف دینی ما هر کس اثر نیکی را بنیان گذارد نسبت به آثار آن تا هر زمان که بماند ماجور است .

طب سنتی اصیل در کنار مفاهیم آسمانی و با رعایت چارچوب اخلاق پزشكی می تواندهمچنان شاداب و پرطراوت بخش های وسیعی از نیاز سلامت انسانها را پاسخگو باشد و گنجینه عظیم طب سنتی و ایرانی به دور از خرافات و افراطی گری در قرن بیست و یكم میلادی كه لحظه لحظه هایش با پیشرفت های علمی همراه است، هنوز می تواند به بسیاری از سئوالات بی جواب دانش روز و دردهای درمان نشده آدمیان پاسخ دلنشین ، موثر و راهگشا بدهد ، از طرفی طب جدید نیز که حاصل پیشرفتهای ارزشمند علم پزشکی می باشد ، در صورتی که بعد اخلاقی و انسانی خود را مراقبت نماید و از نگاه تجارت و مادیگری، پاک و منزه بماند، می تواند در بالاترین شکل در خدمت مردم سراسر جهان قرار گیرد.

لذا با عنایت به وجاهت علمی و نتایج ارزشمند هر دو علم طب سنتی و طب نوین ،عاقلانه ترین و منطقی ترین شیوه در طبابت ، بهره گیری همزمان و منطقی از مجموعه دانش طب سنتی و طب نوین ( طب تلفیقی ) در قالبی الهی- انسانی و مبتنی بر جامعیت و نگاه همه سونگر به حیات انسان ، هدف آفرینش و امتداد زندگی دنیوی او می باشد.

در این راستا ، با همکاری پزشکان و کارشناسان ارشد متخصص و مجرب کوشیده ایم تا طی سالیان متمادی با نگرش طب تلفیقی در خدمت بیماران عزیز باشیم ، که نتایج آن به لطف خداوند، رضایت بالای مراجعین بوده است .

به لطف خداوند امیدواریم که با همت و آگاهی مردم شاهد جامعه ای پرانرژی، با معنویت، سالم، سربلند و بدون درد و رنج بیماری باشیم از ایزد رحمان توفیق نیل به اهداف الهی ، انسانی و متعالی را مسالت داریم .

دکتر محمد حسن آزما

پژوهشگر ، نویسنده ، مدرس و

درمانگر طب سنتی و طب تلفیقی

افزودن دیدگاه جدید